В Івано-Франківську припинилось газопостачання 560 будинків

29 жовтня о 22.30 від ПАТ “Івано-Франківськгаз” надійшло повідомлення про те, що в м. Івано-Франківську в районі вул. Коновальця, Довженка, Мазепи, Дудаєва, Січинського, Василишина, Шевченка, Дорошенка, Чорновола та с. Крихівці відбулось аварійне вимкнення споживачів від газопостачання. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

За інформацією ПАТ «Івано-Франківськгаз» ймовірно невідомими особами було перекрито засувки на розподільному газопроводі.

Бригади АДС здійснюють об’їзд вимикаючих пристроїв на розподільних газопроводах.

За інформацією чергового Івано-Франківськ ТКЕ в зв’язку з пониженням тиску в системі газопроводів до 2 Атм з 19.20 год. призупинено роботу 5 котелень на території Івано-Франківської МР по вул. Дорошенка, с. Крихітці, вул. Шевченка (забезпечення теплопостачання 558 багатоквартирних житлових будинків) та Мазепи 114 (Івано-Франківська ЦМКЛ – 381 хворих та 64 персоналу), Івано-Франківський обласний кардіодиспансер (46 хворих та 22 персоналу) та Коновальця 132 (Івано-Франківська ОДКЛ – хворих 262 дитини, 85 мам, 68 персоналу).

Всього без теплопостачання 558 багатоквартирних житлових будинки та 3 лікувальних заклади.

По встановленню місць відключення газопостачання працюють аварійні бригади ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Бригади Івано-Франківського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» здійснюють заходи з підготовки об’єктів систем газопостачання до пуску газу. Відновлення газопостачання побутовим споживачам с. Крихівці Івано-Франківської МР та південно-західної частини м. Івано-Франківськ розпочнеться з настанням світлової пори доби з 08.00 год.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.