На Івано-Франківщині вирішили не відправляти школярів на канікули

Віталій Федорів провів нараду з керівниками районів, міст та ОТГ щодо протидії поширенню COVID-19. Під час наради йшлося про основні показники захворюваності в області, зокрема, у навчальних закладах.

В.Федорів зазначив, що наразі різкого спалаху захворюваності на COVID-19 серед учнів та педагогічних працівників не спостерігається, ситуація щодо поширення коронавірусу щоденно моніториться.

«Незважаючи на ріст захворюваності на COVID-19 серед прикарпатців, різкого поширення хвороби серед учнів та вчителів не зафіксовано, - повідомив Віталій Федорів. – Таким чином не бачимо передумов для обов’язкового запровадження в освітніх закладах вимушених канікул».

Посадовець також зазначив, що органам місцевого самоврядування направлено рекомендаційного листа щодо самостійного прийняття рішення про початок позапланових шкільних канікул. Проте у разі різкого збільшення кількості хворих серед учнів і вчителів буде скликана комісія ТЕБ та НС, де може бути прийнято рішення щодо вимушених канікул або дистанційного навчання.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.