У 24 прикарпатських ОТГ не виконали бюджетні показники

Станом на 1 вересня надходження доходів до загального фонду зведеного бюджету області, без урахування міжбюджетних трансфертів, склали 4,07 млрд. гивень і зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 4,6 відсотки. Про це повідомила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич.

Виконання затверджених планових показників з урахуванням змін складає 100,1 відсоток.

Водночас, із 14 бюджетів районів їх часткове виконання не забезпечено по чотирьох, зокрема Богородчанському, Верховинському, Косівському та Тисменицькому. Із 33 бюджетів об’єднаних територіальних громад їх виконання не забезпечено по 24, з них найбільше по Новицькій, Дзвиняцькій, Тлумацькій, Білоберізькій, Витвицькій, Спаській, Вигодській, Коломийській та Калуській об’єднаних територіальних громадах.

Окрім того, частково не виконані бюджети міст Болехів, Яремче та Бурштин. Показник виконання обласного бюджету складає 96,6 відсотків.

«За чотири місяці, які залишилися до кінця року, ми повинні забезпечити планове виконання місцевих бюжетів попри усі труднощі, які виникли цьогоріч. Задля належного функціонування регіону доручаю усім головам районних державних адміністрацій особливу увагу приділяти податкам, які забезпечують надходження до місцевих бюджетів», - зазначив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.