Житель Верховинщини, який погрожував зарубати односельця, заплатить штраф

Верховинський районний суд виніс вирок щодо жителя Верховинщини, який погрожував зарубати односельця.

Обвинувачений 24 серпня 2019 приблизно о 18.00 у в присілку Штубей, с Гринява, на ґрунті особистих неприязних відносин, що склались між ним та односельцем з приводу побутових конфліктів, погрожував вбивством потерпілому, при цьому розмахував сокирою перед ним, що в сукупності викликало у потерпілого реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози.

Обвинувачений свою вину у вчиненому не визнавав, однак в останньому судовому засіданні повністю визнав вину. Пояснив суду, що повертався із сінокосу з граблями і сокирою. Побачив односельця і сказав йому, щоб той сплатив йому гроші, які на його користь присудив суд. Однак, той відповів, що ніяких грошей не збирається платити.

У відповідь він розгнівався, став погрожувати, що вб`є його та в цей час замахнувся у його сторону сокирою. Проте, той відхилився, сокира впала на землю, після чого потерпілий відібрав у нього сокиру, а його з місця події забрав інший чоловік. Обвинувачений повністю визнає вину, розкаюється у вчиненому, просить врахувати його похилий вік та суворо не карати.

Суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 129 КК України та призначив йому покарання за ч.1ст.129КК України у виді штрафу в розмірі 300 (триста) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень .

Вирок виніс суддя Андрій Бучинський.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.