Марцінків хоче окультурити Вовчинецький пагорб

24 липня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відвідав презентацію проекту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» (URBforDAN).

На території Вовчинецького пагорбу за кошти з фондів ЄС та за співфінансування з міського бюджету облаштують дитячий простір, простір для велосипедистів, відновлять велосипедний маршрут, облаштують оглядові майданчики. Відповідний грант здобуло Управління інвестиційної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Проєкт не лише допоможе облаштувати гори для сімейного відпочинку, спортивних та туристичних заходів, але й збереже природний ландшафт та природну екосистему.

«Правильне освоєння Вовчинецьких гір в плані рекреації дуже важливе для розвитку Івано-Франківської громади. Організація такого гарного проекту допоможе окультурити гори, на яких ми відпочиваємо, зробити їх більш доступними. Хочеться, щоб такі проекти відбувалися частіше і швидше реалізовувались», – прокоментував Руслан Марцінків.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.