Федорів: ми не допустимо зловживань щодо виплати допомоги постраждалим від повені

Влада не допустить зловживань щодо виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок повені. Про це заявив голова Івано-Франківської ОДА, перебуваючи з робочою поїздкою у Галицькому та Рогатинському районах.

Читайте також: На Івано-Франківщині постраждалим від підтоплень виплатять 100 мільйонів гривень

«Для ліквідації наслідків стихії в області Урядом спрямовано 480 мільйонів гривень. Частина суми, - а це наразі близько 100 мільйонів гривень, - будуть направлені на виплату матеріальної допомоги постраждалим жителям Прикарпаття. Постановою, згідно з якою виплачуватимуться кошти, чітко прописано механізм надання фінансового ресурсу. Зі свого боку, обласною державною адміністрацією створені моніторингові групи, які контролюватимуть правомірність таких виплат. Тож, хочу підкреслити, що ми не допустимо зловживань щодо виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок повені».

За словами Віталія Федоріва, сьогодні розпочались виплати грошей. Відповідна робота проводиться і у Галицькому районі, де в кількох населених пунктах вже складено реєстри постраждалих від стихії, а органами соціального забезпечення розпочато перерахунок коштів для надання допомоги.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.