Федорів пообіцяв відремонтувати ділянку траси М-12 на Рогатинщині

Під час робочої поїздки на Рогатинщину голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів оглянув стан місцевих автошляхів, зокрема, дорогу загального користування державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка протяжністю 33,8 км. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Слід підкреслити, що понад шість кілометрів автошляху перебуває у аварійному стані. Жителі навколишніх населених пунктів вже кілька років очікують на ремонт дороги. Неодноразово люди зверталися до органів влади із проханням забезпечити належний проїзд, однак через відсутність фінансування ремонт дороги не проводився.

«Упродовж останніх п’яти років ділянка автотраси національного значення зазнала значних руйнувань. Це зумовлено завантаженістю магістралі великоваговим та великогабаритним транспортом, який прямує транзитом через Рогатинський район до сусідніх областей, - зазначив Віталій Федорів. – Дорога М-12 має велике значення як для області, так і інших регіонів, тому будемо об’єднувати зусилля обласної влади, депутатського корпусу з метою пошуку відповідного фінансового ресурсу та проведення її ремонту».

На замовлення Служби автомобільних доріг в області у 2019 році розпочато розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на ділянці км 62+758 – км 77+650.

Віталій Федорів підкреслив, що до початку липня планується виготовлення технічної документації для капремонту дороги, а відтак у найкоротші терміни розпочнеться її відновлення.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.