19 видавничих проєктів претендують на фінансування

5 червня в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання консультативно-дорадчого органу - експертної ради з питань книговидання. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

До її складу входять відомі науковці, письменники, журналісти, громадські діячі, представники творчої інтелігенції Прикарпаття.

Василь Гладій зазначив, що розвиток української книги, співпраця з громадськістю в питаннях підтримки місцевих авторів є важливим пріоритетом у діяльності влади Прикарпаття.

На засіданні йшлося про проведення конкурсу з визначення переліку книжкових видань, передбачених до випуску за кошти обласного бюджету у 2020 році на виконання регіональної цільової програми підтримки книговидання.

Конкурс організовано управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Прийом пропозицій тривав з 24 лютого до 25 березня. Автори творів, юридичні чи фізичні особи, зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів та розповсюджувачів видавничої продукції, мали змогу подавати свої пропозиції.

Цьогоріч п’ять видавництв - «Місто-НВ», «Нова Зоря» (Івано-Франківськ), «Дискурсус» ( с.Брустурів), «Писаний камінь» (м.Косів) та «Апріорі» (м.Львів) – подали на конкурс 30 своїх видавничих проєктів.

Члени експертної ради обговорили результати їх попереднього рейтингу на основі першого етапу голосування та вирішили визначити шість балів межею прохідності книжкових видань у другому етапі голосування.

Додамо, що на перемогу у другому турі претендуватимуть 19 видавничих проєктів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.