У Косові обмежать в’їзд у центр міста

У Косові планують обмеження в’їзду приватних авто в центральну частину. Про це повідомив міський голова Юрій Плосконос.

«Облаштовуємо платну паркувальну зону в центральній частині — від перехрестя біля ліцею ім. І.Пелипейка до виїзду з майдану Незалежності. Біля магазину «Горизонт» на початку вул. Незалежності будуємо антикишеню, на якій встановимо в’їзний шлагбаум. На виїзді з майдану (біля колишнього магазину «Мигдаль») буде антикишеня з виїзним шлагбаумом і МАФом, у якій перебуватиме оператор. Він прийматиме оплату з водіїв за перебування у центральній частині міста. Односторонній рух буде продовжено до перехрестя з вул. Попова (де кафе «Рандеву»). На в’їзному шлагбаумі потрібно буде натиснути кнопку і отримати чек. У ньому вкажуть час в’їзду. На виїзді цей чек потрібно буде пред’явити оператору», - йдеться у повідомленні Косівської міської ради.

У місті розраховують, що в центрі зменшиться кількість автомобілів. Також очікують отримання надходжень від припаркованих авто, які спрямують на вирішення міських проблем.

«Мешканці, які живуть у центральній частині Косова і є власниками авто, отримають картки і зможуть безплатно пересуватись по вул.Незалежності, за умови, як паркуватимуть свої транспортні засоби на власних прибудинкових територіях. Також від оплати буде звільнено комунальний транспорт, службові автомобілі, зокрема поліцейські, карети швидкої допомоги тощо», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.