Федорів пообіцяв реконструювати школу у Красноїллі

Перебуваючи із робочою поїздкою на Верховинщині, голова обласної державної адміністрації ознайомився із ходом виконання реконструкції Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Зазначимо, що будівля освітнього закладу побудована у 70-х роках минулого століття. Однак через недосконалу систему водовідведення та ряду інших будівельних недоліків, приміщення школи зазнало руйнування та ураження грибком. У зв’язку з цим частину дітей перевели навчатися на другий поверх будівлі, а учнів початкових класів розмістили у сільраді та місцевому клубі.

Слід додати, що наразі у школі навчається понад чотири сотні дітей. З початку наступного навчального року кількість учнів буде збільшуватися.

«Згідно з висновком фахівців, ми маємо шанс зберегти дану школу, і він полягає у проведенні гідроізоляції цокольних приміщень та здійсненні водовідведення, - наголосив Віталій Федорів. – Хочу підкреслити, що відновлення Красноїльської школи перебуває на особистому контролі Президента України Володимира Зеленського, тож обласна влада докладе всіх зусиль, щоб завершити реконструкцію школи та створити належні умови навчання для понад чотирьох сотень дітей».

За словами Віталія Федоріва, реконструкцією школи надалі займатиметься обласна державна адміністрація. Першочергово будуть проведені необхідні фахові дослідження щодо здійснення будівельних робіт. Разом з тим, проводитиметься аудит використання коштів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.