На Івано-Франківщині 19 ринків відновили свою роботу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього року здійснює заходи на агропродовольчих ринках області. Про це повідомили в Держпродспоживслужбі Івано-Франківської області.

За цей час в Івано – Франківській області 19 із 43 ринків відновили свою роботу, що складає 44%. Решта ринків області не запрацювали через те, що власники не змогли забезпечити відповідні технологічні та санітарні вимоги.

За перший тиждень роботи ринків Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано - Франнківській області здійснено 69 перевірок ринків, виявлено 31 порушення, видано 17 приписів, складено 2 протоколи про санітарне правопорушення, направлено 8 інформацій до органів місцевого самоврядування та 4 до органів Національної поліції для вжиття відповідних заходів. Забезпечено на весь час роботи ринків постійну присутність двох державних інспекторів Держпродспоживслужби області.

«Виявлені недоліки усувались на протязі 1 години або до кінця робочого дня. Слід відмітити, що частина порушень допускалась самими покупцями, які самовільно знімали маски на території ринку, не дотримувались соціальної дистанції в 1,5 метри, відмічались випадки стихійної торгівлі за межами ринків», - йдеться у повідомленні.

Контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на агропродовольчих ринках області буде здійснюватись до закінчення карантину.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.