![Фото ілюстративне](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/skazheniy-kit.jpg)
Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісія при Долинській районній державній адміністрації, на якій вирішили зняти карантинні обмеження з с. Герині Долинського району. Про це повідомили у Долинській РДА.
24 січня 2020 року отримали повідомлення, що у жительки с.Герині неприродньо поводився кіт. 25 січня тварина загинула. Труп відправили на дослідження і виявили сказ.
«Держпродспоживслужба закликає мешканців району відповідально ставитись до вакцинації домашніх тварин проти сказу», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.