Франківця підозрюють у державній зраді

Служба безпеки України задокументувала протиправну діяльність високопосадовця одного із міністерств України, який незаконно передавав таємні документи. Про це повідомили в пресцентрі СБУ України.

«У межах кримінального провадження правоохоронці встановили, що високопосадовець, державний службовець категорії «А», скопіював та переслав електронною поштою, поки що невстановленим особам, таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони України, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці. Своїми діями чиновник завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України», - йдеться у повідомленні.

2 квітня 2020 року проведено слідчі дії у робочому кабінеті та за місцем проживання держслужбовця. Правоохоронці вилучили мобільний телефон і електронний планшет, в яких виявлено переправлений таємний документ та інші службові документи з грифом «Для службового користування».

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Спецоперація проводилась під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.

За даними Української Правди, йдеться про державного секретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака.

Біографічна довідка.

Андрій Галущак. Народився 19 січня 1974 року у м. Івано-Франківськ

у 1997 році з відзнакою здобув вищу юридичну освіту у Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника за спеціальністю «Правознавство».

Трудова діяльність:

1994 – 1997 – помічник начальника, головний юрисконсульт Управління освіти Івано-Франківської обласної державної адміністрації

1998 – 2005 – завідувач юридичного відділу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

2005 – 2006 – заступник директора юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України»

2006 – 2014 – радник голови правління ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО»

2015 – 2016 – заступник начальника РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»

2016 – 2017 – директор інвестиційного департаменту ПАТ «Укрзалізниця»

З січня 2017 року – Державний секретар Міністерства інфраструктури України

Державний службовець ІІІ рангу. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.