В Івано-Франківську у перинатальному центрі померла жінка

Фото ілюстративне

30 березня в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі померла жінка. Про це повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний.

Ввечері 31 березня, Державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук повідомив, що у 37-річної померлої жінки лабораторно підтвердили коронавірус COVID-19.

Читайте також: У жінки, яка померла в перинатальному центрі, підтвердили COVID-19

За словами Руслана Савчука, не потрібно піднімати паніки навколо перинатального центру.

«Сьогодні там вжиті усі необхідні заходи. Весь цей лікувальний заклад знаходиться у повному карантині. Генікологія закрита повністю, Центр планування сімї дистанційно спілкується з тими сімями, які потребують такої консультації. Усі працівник реєструються у журналі карантинного спостереження», - сказав Р.Савчук.

Як повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Чемний, породіля померла на другий день після родів.

«Роди були фізіологічні. Дитина родилася у термін вагітності 38 тижнів, це дівчинка. Стан дитини задовільний, дихає самостійно, знаходиться під спостереженням», - заявив В.Чемний.

Жінку з Болехова госпіталізували на початку березня.

10 березня жінку перевели у реанімаційне відділення, оскільки у неї був високий тиск (180/100, 200/110).

Під час переведення до реанімації у жінки не було симптомів коронавірусу.

29 березня у жінки піднялася температура, у неї почалася дихальна недостатність.

Лише після цього стало відомо, що жінка нещодавно повернулася з Польщі.

З цього моменту її перевели в ізольоване приміщення.

29 березня жінка народила дівчинку, проте стан її різко погіршувався. Вона була переведена на апарат штучної вентиляції легень, проведені усі заходи, що відповідають протоколу в такому випадку, але 30 березня у неї зупинилось серце.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.