Медики радять прикарпатцям обмежити контакти через небезпеку коронавірусу

Задля недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Івано-Франківщині проводяться превентивні заходи, спрямовані на протидію ймовірному захворюванню. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Так, тепер здійснюють дезінфекцію у транспортних засобах міжміського і міського сполучення, місцях масового скупчення населення (автомобільні, залізничні вокзали, аеропорт, ринки, супермаркети, заклади громадського харчування). Проводиться постійний моніторинг епідеміологічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції із сусідніх територій та держав.

На час запровадження карантину максимально обмежено проведення культурно-мистецьких заходів. Діяльність закладів освіти переведено в режим дистанційного навчання.

«Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, а людей з ознаками гострих респіраторних захворювання негайно відправляти додому на самоізоляцію. Здійснювану працівниками роботу максимально перевести на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій. Рекомендується регулярно провітрювати службові приміщення, при можливості проводити дезінфекційні заходи за допомогою кварцування. Медики Прикарпаття також радять жителям області максимально обмежити фізичні контакти», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.