Два прикарпатські університети отримають більше коштів

З 2020 року МОН розподіляє державне фінансування між університетами за формулою, де університети з кращими результатами діяльності отримують більше фінансування. Це один із аспектів реформи фінансування та управління закладами вищої освіти, концепцію якої Міністерство презентувало в грудні 2019 року. Про це повідомили в Міносвіти.

За формулою, два університети Івано-Франківська отримали збільшене фінансування. Це Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (приріст 12,3 млн грн порівняно із бюджетом 2019 року) та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (7,3 млн грн).

Про зміну підходу до фінансування ЗВО та інші аспекти реформи вищої освіти, яку впроваджує Міністерство, розповість заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний 20 лютого під час робочого візиту до Івано-Франківської області. Зустрічі з викладачами та студентами заступник Міністра проведе у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника та Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.