У перинатальному центрі Івано-Франківська оновили акушерське та гінекологічне відділення

5 лютого відбулось урочисте відкриття та освячення нових акушерського та гінекологічного відділень.

На відкритті був присутній міський голова Руслан Марцінків, який особисто впевнився в комфорті оновлених відділень.

В приймальних покоях замінили двері, вікна, підлогу та стіни. Також приміщення поповнилися новими меблями.

«Хотілося б, аби оновлення торкнулося й палат, адже там погані умови. Має бути хороше обладнання, якісні умови перебування і досвідчені фахівці», – коментує Руслан Марцінків.

Також відкриття відвідали начальник управління охорони здоров’я Марія Бойко та керівник КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» Сергій Стефанко.

«Обидва відділення потребували нагального капітального ремонту. Зараз ми маємо оновлені і сучасні приміщення повністю підлаштованих для потреб пацієнтів. За власний кошт (позабюджетні кошти, які заробив заклад) відремонтовано кімнати для чергових водіїв і ліфтерів, замінено двері, освітлення, а також модернізовано і зроблено багато різнопланових робіт у всіх 16 відділеннях. На цей час ми все ще потребуємо і очікуємо нового реанімаційного обладнання, щоб незабаром відкрити оновлене реанімаційне відділення», – зазначає Сергій Стефанко.

Марія Бойко додала, що у закладі проводилися не лише внутрішні роботи, а і створено необхідні умови доступності – це пандуси, яких давно потребував пологовий для полегшення транспортації.