У Києві судитимуть франківського суддю, якого спіймали на хабарі

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті справу про обвинувачення колишнього судді Господарського суду Івано-Франківської області в одержанні 5 тис. євро неправомірної вигоди. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

На підготовчому засіданні, яке відбулось 30 січня 2020 року, колегією суддів ВАКС розглянуто та відмовлено в задоволенні клопотань сторони захисту про відвід прокурору та повернення обвинувального акту прокурору.

Крім того, суд залишив без задоволення 15 скарг на дії детективів і прокурора, 9 заперечень на ухвали слідчого судді та 4 клопотання про скасування арешту з майна, накладеного за ухвалами слідчих суддів під час досудового розслідування.

Після чого, підтримавши позицію прокурора САП, суд ухвалив призначити вказану справу до розгляду.

Засідання, вже з розгляду обвинувального акту по суті, призначено на 9:00 год. 6 лютого 2020 року.

Як вже повідомлялось, суддя отримав 5 тис. євро неправомірної вигоди від голови правління одного з підприємств за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства.

Суддю було затримано 7 серпня 2018 року на «гарячому» одразу після одержання ним другої частини обумовлених коштів, а саме 3 тис. євро.

Зазначимо, що мова йде про суддю Володимира Булку.