В Івано-Франківській ЦМКЛ відкрили оновлене урологічне відділення

В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні відкрили оновлене урологічне відділення. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Це одне із найбільших за площею та одне із найважчих відділень у лікарні. Тут повністю замінили комунікації, відремонтували палати та коридори.

«Практично за декілька років ми оновили усі відділення. На разі ще працюємо над реконструкцією 2-х відділень: хірургічного та травматологічного/ревматологічного», – розповів директор Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк.

Тарас Масляк зауважив, що попереду ще чимало планів над модернізацією закладу. Зокрема, планують оновити систему вентиляції, а також зацікавилися встановленням сонячних батарей. За словами директора ЦМКЛ до реконструкції відділень підходять колективно та спільно вирішують, як має виглядати приміщення.

«Головне завдання – це створення таких умов, де є бажання працювати лікарям, а пацієнтам – що сприяють одужанню. Чисте, приємне відділення, комфортні ліжка та санвузол у палаті, оновлений коридор: усі ці чинники – це комфорт для пацієнта», – наголосив Масляк.

«Протягом року проведено повністю ремонт всього відділення, всіх комунікацій, електропроводки, водопостачання. Крім того, оновлено всі палати, замінено пожежну сигналізацію , сантехніку та двері», – зазначив завідувач урологічного відділення Ігор Білик.

«Зважаючи на те, що цього року відбувається медична реформа, нам важливо покращувати медичні заклади, щоб пацієнти та лікарі змогли перебувати в нормальних умовах. Тому ми працюємо над тим, щоб наші лікарні ставали дедалі кращими!», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.