Команда ПНУ відзначилась на міжнародному конкурсі з робототехніки

Другий рік поспіль команда Прикарпатського національного університету бере участь у міжнародному конкурсі з робототехніки Sumo Challenge. Про це повідомили в пресслужбі ПНУ.

Захід проходив вже в дванадцяте у Технологічному Університеті Лодзі (Politechnika Łódzka) (м.Лодзь, Республіка Польща).

До складу команди Прикарпатського національного університету увійшли студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Олег Риснюк, Сергій Хортюк, інженер-консультант Мар’ян Федірко та керівник команди, завідувач кафедри інформаційних технологій факультету математики та інформатики Микола Козленко.

«Команда Прикарпатського університету взяла участь у двох категоріях і здобула нагороди. Так у категорії «Roborace» де відбувалися перегони автономних роботів і декілька машин змагалися одночасно за перемогу на трасі, конфігурація якої заздалегідь не відома, команда за підсумками змагань здобула друге призове місце. Ще одна категорія, в якій команда робототехніків Прикарпатського університету теж успішно виступила – це категорія «TomTom Self-Driving Cars». За програмою тут відбулися змагання машин, обладнаних комп’ютерним зором та штучними нейронними мережами. У цій категорії команда Прикарпатського університету здобула приз за найкращу швидку та безпечну машину (Fast and Safe)», - йдеться у повідомленні.

Переможці та призери міжнародного конкурсу з робототехніки Sumo Challenge 2019 були нагороджені призами, наданими спонсорами.