Чотири області співпрацюватимуть в рамках ініціативи «Мале Карпатське коло»

У рамках конференції «Співпраця задля розвитку», організованої з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло». Її підписантами виступили Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька області. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

На переконання голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля, підписання даного документу має важливе значення для розвитку нашої області, адже дає поштовх для розвитку туристичної індустрії, а також будівництва та відновлення доріг, які пролягають чотирма областями.

«Участь у Меморандумі дасть змогу Івано-Франківщині побудувати дорогу, яка з’єднає нашу область з Львівщиною, та сполучить з державною транзитною магістраллю, яка веде до кордону з Угорщиною, - розповів під час укладення Меморандуму Денис Шмигаль. – Разом з тим, «Мале Карпатське коло», - а це основна дорога, яка об’єднає чотири області, - стане поштовхом для розвитку туризму, а також готельного бізнесу».

За словами Дениса Шмигаля, у рамках Меморандуму кожна з областей отримає більше 100-120 кілометрів відремонтованих доріг.

Окрім того, Меморандум увійде до Програми розвитку гірських територій Українських Карпат. Це, своєю чергою, дасть можливість отримати фінансовий ресурс із Державного бюджету та додатково акумулювати кошти місцевих бюджетів.