Криклій: на реконструкцію доріг уряд виділить 66 мільярдів гривень

У рамках візиту на Прикарпаття міністр інфраструктури України Владислав Криклій відвідав Івано-Франківський залізничний вокзал, де поспілкувався з представниками місцевих засобів масової інформації. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«У нас багато проблем і викликів, які потребують негайного реагування та вирішення. У 2020 році по всій Україні буде відновлено чотири тисячі кілометрів доріг. На сьогодні ми збудували за 68 днів 134 км дороги. Такими швидкими темпами плануємо будувати значно більше», - підкреслив Владислав Криклій.

Читайте також: Криклій назвав міст на Пасічну «бермудським трикутником»

Міністр зазначив, що на реконструкцію доріг уряд виділить 66 млрд грн, налагоджується співпраця з ЄБРР, іншими міжнародними фінансовими організаціями для залучення коштів на будівництво доріг, мостів та інших об‘єктів інфраструктури.

«Основне завдання - підвищувати соціальні стандарти, щоби зручні дороги проходили до опорних об’єктів - шкіл, лікарень, поліцейських відділень. Особливу увагу приділимо прикордонним областям, щоб Європа починалась з першого метра дороги. З пешого метра української землі пункти перетину мають бути сервісними і зручними», - наголосив посадовець.