У Галицькому районі відкрили сонячну електростанцію

27 листопада у с.Залукві Галицького району відбудеться презентація нового сонячного енергетичного парку. Про це повідомили в компанії Green Genius.

«Амбітний проект будівництва парку сонячної енергії загальною потужністю 13,5 МВт у Залукві втілений у життя менш ніж 6 за місяців і став результатом співпраці та взаємодії литовських та українських партнерів. Це перший проект компанії Green Genius в Україні: він генеруватиме 14 000 МВт чистої зеленої енергії щорічно. Якби йшлося про традиційну енергетику, то для очищення повітря від забруднень продуктами згоряння палива, потрібного для продукування таких об’ємів енергії, знадобилося б 48 000 дерев», - йдеться у повідомленні.

Перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка повідомила, що на Прикарпатті працює 44 промислові сонячні електростанції, загальною потужністю майже 130 МВт. За дев’ять місяців поточного року було вироблено близько 100 млн кВт електроенергії, що становить 1,5 відсотків загального обсягу виробленої електроенергії в області і має тенденцію до збільшення.

«Вважаю, що «зелена» енергетика успішно розвиватиметься в Україні. Якщо братимемо до уваги діючу стратегію розвитку нашої країни, то загальна частка джерел відновлювальної енергетики має досягнути до 25 відсотків», – наголосила Марія Савка.

Зазначимо, що заснована у Литві компанія Green Genius інвестує у відновлювані джерела енергії на всьому європейському континенті: в Україні, Польщі, Білорусі, Латвії, Італії, Іспанії, Румунії, Угорщині та Греції. Green Genius є частиною міжнародної групи компаній Modus Group, яка зосереджується на трьох основних напрямках бізнесу: відновлювані джерела енергії, мобільність та автомобільний бізнес.