Влада доручила зупинити будівництво свиноферми у Насташиному

31 жовтня в Галицькій райдержадміністрації відбулася зустріч робочої групи на чолі з заступником голови облдержадміністрації Василя Івасика з жителями сіл Насташине і Конюшки щодо можливого будівництва свинокомплексу на території Насташинської сільської ради. Про це повідомили у Галицькій РДА.

«На засіданні детально обговорено питання щодо дотримання ТзОВ «ЛЕМБЕРГ-АГРО» вимог чинного законодавства при проведенні підготовчих робіт, пов’язаних з будівництвом свинокомплексу. Озвучено результати перевірок контролюючих та правоохоронних органів та наголошено, що дану земельну ділянку можна використовувати виключно для особистого селянського господарства у відповідності до її цільового призначення. Відтак, будь-які будівельні роботи до моменту отримання всіх дозвільних документів, оцінки впливу на довкілля, проведення громадських слухань мають бути зупинені», - йдеться у повідомленні.

За результатами зустрічі вирішили розпочати пошук альтернативної земельної ділянки для будівництва свиноферми.

Зазначимо, що жителі Насташиного неодноразово перекривали трасу національного значення, протестуючи проти будівництва свиноферми.