![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/Oilmpiada-z-astronomiyi-2019.jpeg)
Учень 10 класу СШ № 11 Антон Перепелиця в складі української збірної юних астрономів став переможцем XXIV Міжнародної олімпіади з астрономії в Румунії, завоювавши бронзову медаль (диплом ІІІ ступеня). Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/Anton-Perepelitsya.jpg)
«Під час олімпіади учні в м. Пьятра-Нямц вирішували астрономічні задачі на теоретичному та практичному турах, а також досліджували небесні світила за допомогою справжнього телескопа вночі на спостережному турі», - йдеться у повідомленні.