В Івано-Франківську провели кулінарний телеміст з Полтавою

22 жовтня у рамках Декадника культури здорового харчування проведено телеміст «Івано-Франківськ – Полтава: смакуємо разом!». Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

У визначений час, о 15.00 годині, Івано-Франківськ та Полтава вийшли на відео зв’язок. Перші слова щирих вітань, радість взаємного спілкування. Та найбільше задоволення - приготування полтавських смаколиків по – франківськи та франківських смаколиків по-полтавськи.

«Приємною несподіванкою для усіх присутніх стало знайомство із членами команд - кулінарів. Адже готували страви керманичі освіти – Ігор Максимчук (м.Івано- Франківськ) та Юрій Матвієнко (м. Полтава) разом із директорами закладів освіти – Дмитром Скиданчуком (Івано-Франківський НВК «Школа-гімназія № 3») та Оксаною Горіною (Полтавська ЗШ № 18) під керівництвом майстрів кулінарного мистецтва Світлани Шіляк (підприємець, котра надає послуги у НВК «Школа-гімназія № 3») та Світлани Орінчиної (завідувач виробництва «Половки» м. Полтави)», - йдеться у повідомленні.

Надзвичайно цікаво було спостерігати за процесом приготування страв і у Полтаві, де готували банош, і у Івано-Франківську, де готували галушки різними способами (опарним і безопарним).

Допоки готувалися страви, присутні у залі виконували для полтавчан полтавські потішки «Полтавські галушки», а полтавчани – коломийки.

Спільне виконання пісні «Червона рута» ще більше об’єднало освітян міст-партнерів «Івано-Франківськ – Полтава».