У Крихівцях розпочнеться реконструкція школи

21 жовтня розпочинають довгоочікувану реконструкцію Крихівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Про це повідомили в Управлінні капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

Підрядні організації під наглядом фахівців Управління капітального будівництва міськвиконкому збудують новий навчальний блок, приміщення бібліотеки та та нові приміщення під класні кабінети.

Заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко та заступник начальника Управління капітального будівництва Володимир Ковальчук у четвер, 17 жовтня зустрілися із педагогічним колективом школи та узгодили процес, етапи і терміни виконання будівельних робіт.

«Ми повідомили батькам і колективу школи про те, що з понеділка розпочнуться будівельні роботи. Компанія, яка виграла тендер на реконструкцію, нарешті, узгодила всі деталі з субпідрядником КП «Водоекотехпром» щодо виносу мережі зовнішньої каналізації з-під плями забудови об’єкта. Це й стане першим етапом робіт», - пояснив Микола Вітенко.

Орієнтовно роботи з мережами займуть до місяця часу. Потім одразу розпочнуть рити котлован. Проект передбачає будівництво 3-поверхового комплексу і здачі дві черги . Перша частина матиме площу 1231 м2, а друга - 938 м2.

Згідно попередніх розрахунків, першу чергу нового комплексу здадуть в експлуатацію в червні 2021 року.