37 прикарпатських учасників АТО отримуватимуть стипендії

Розпорядженням обласної державної адміністрації та обласної ради від 26.09.2019 року № 480/548-р призначено стипендію 37-ми учасникам АТО/ООС з метою надання підтримки у здобутті вищої освіти. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«Стипендія буде виплачуватися щомісячно у розмірі 1000 грн до червня 2020 року. Найбільше одержувачів стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради здобувають вищу освіту у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ. Серед стипендіатів є студенти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Івано-Франківського інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету, Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу», - йдеться у повідомленні.

5 учасників АТО/ООС навчаються у закладах вищої освіти, які розташовані поза межами області, однак мають право на призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.