В Івано-Франківську відкрили центр навчання газовиків

27 вересня в обласному центрі на базі АТ «Івано-Франківськгаз» відкрито Інноваційний центр навчання та розвитку Регіональної газової компанії. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Передбачається, що тут навчатимуться газовики з усієї України, студенти та навіть клієнти компанії, використовуючи найсучаснішу техніку та обладнання.

Участь у заході взяв голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

Зазначимо, що інноваційний центр навчання та розвитку «Івано-Франківськгазу» під брендом РГК став першим в Україні. Тут поєднано сучасні навчальні технології, обладнання та продуманий дизайн. Щомісяця навчання в ЦНР проходитимуть близько 400 людей.

За словами голови правління АТ «Івано-Франківськгаз» Віталія Шульги, відкриття сучасного центру навчання стане черговим етапом реалізації комплексної програми «Івано-Франківськгазу» з розвитку клієнтського сервісу. Головна мета центру – створити сучасний інноваційний простір для підвищення кваліфікації газовиків і таким чином покращити якість надання послуг клієнтам».

«Інвестиції у людський капітал – це найкращі інвестиції. Перший крок для такої інвестиції компанією зроблений. Попереду у вас наповнення цього центру людським капіталом: людьми, які будуть ділитися своїм досвідом і знаннями , і тими, хто підвищуватиме свій професійний рівень. А це – можливість надати кращі послуги клієнтам», – сказав Денис Шмигаль.

Додамо, сучасний підхід до навчального простору дозволяє проводити водночас теоретичні та практичні навчання. Центр розділений на дві окремі зони. Зона теорії розрахована на комфортне розміщення 25 слухачів. Великий сенсорний монітор, зручні крісла, облаштована зона відпочинку, просторе приміщення та продуманий дизайн сприяють легкому засвоєнню знань.

В практичному залі представлено понад 100 одиниць сучасного газового обладнання. Усі вони є діючі, що особливо актуально. Адже тут проходитимуть виробничу практику студенти Івано-Франківського національного університету нафти і газу, підвищуватимуть кваліфікацію зварники, які працюють на підприємствах Прикарпаття, і звичайно ж газовики. Устаткування центру навчання постійно оновлюватиметься, що дозволить фахівцям газової сфери йти в ногу з часом.