Денис Шмигаль відвідав ІФНТУНГ

Промислово-економічний та науковий потенціал є визначальними у формуванні привабливого інвестиційного іміджу області. Про це заявив голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль під час візиту до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

«Системна науково-дослідна робота, що здійснюється сьогодні на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, закладає міцне підґрунтя для розвитку таких видів промислової діяльності як виробництво електроенергії, хімічне та нафтохімічне виробництво, посилює наші можливості ефективно реагувати на виклики сучаного світу», - на цьому наголосив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль під час зустрічі із ректором ІФНТУНГу Євстахієм Крижанівським.

Денис Шмигаль ознайомився із сучасною навчальною інфраструктурою вишу, його матеріально-технічною базою та напрямами науково-інноваційної діяльності, які здійснюються на базі сучасних лабораторій - лабораторії апаратно-програмних засобів «SIEMENS»; науково-дослідницькій лабораторії тампонажних розчинів кафедри буріння нафтових та газових свердловин; лабораторії автоматизованих систем керування та промислових телекомунікацій «Phoenix-Contact» та лабораторії Smart-технологій на базі обладнання корпорації «Honeywell».

Також він відвідав наукове містечко «Нова Енергія», яке слугує повноцінним навчально-тренінговим комплексом для людей різних вікових категорій з метою поширення знань про нові наукові досягнення, нові розробки та новітні технології у сфері енергетики та відновних джерел енергії та пропагування енергоощадних технологій серед населення.

Крім того, Денис Шмигаль та Євстахій Крижанівський обговорили питання залучення науковців університету до врегулювання проблеми Домбровського кар’єру на Калущині та пошуку можливостей прогнозування ризиків техногенних проблем у регіоні.