В Івано-Франківську планують урізноманітнити харчування школярів

Фото ілюстративне

Відбулася виробнича нарада фізичних осіб-підприємців, котрі надають послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська. Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

«Серед основних питань, які обговорювалися – нове шкільне харчування. Детально опрацювавши кулінарні рецепти і авторську кухню Євгена Клопотенка, усі разом обирали рецепти, за якими готуватимуть страви для учнів закладів освіти міста», - йдеться у повідомленні.

За результатами дискусії, одностайно вирішили, що вже з початку навчального року урізноманітниться асортимент страв. Дітям пропонуватимуть на вибір і салати, і перші та другі страви, приготовлені із нового «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», у яких поєднуватимуться різні корисні для здоров’я продукти.

«Ми робимо перші кроки до зміни культури харчування. Очікуємо на розуміння та підтримку батьківської громадськості. Ми готові до співпраці. Будемо спільно з батьками обирати страви дня/тижня/місяця. Покажемо, що їжа може бути іншою. Віримо, що спільними зусиллями зможемо змінити харчування», - зазначили учасники наради.