Поліція розслідує погрози кандидатові в окрузі №86

Слідчі Долинського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права, погрози застосування насильства та пошкодження агітаційних матеріалів одного із кандидатів у народні депутати України. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

15 липня до Долинського відділення поліції з особистою письмовою заявою про погрозу фізичної розправи та пошкодженням агітаційних матеріалів на рекламних конструкціях звернувся 45-річний мешканець району, який балотується у народні депутати по виборчому округу №86.

«Заявник розповів поліцейським, що йому надходять дзвінки та повідомлення з погрозами фізичної розправи у випадку, якщо він не відмовиться від участі у передвиборчій кампанії. Окрім того, невідомі особи уже пошкодили його агітаційні матеріали на рекламних конструкціях – білбордах», - йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст.157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

На даний час правоохоронці проводять відповідні заходи щодо встановлення осіб причетних до даного кримінального правопорушення та притягнення їх до кримінальної відповідальності. Наразі триває досудове розслідування.

Зазначимо, що серед кандидатів, які балотуються у цьому окрузі, 45 років виповнилось лише Олександрові Матусевичу.

Подібні заяви він поширив і на своїй сторінці у Фейсбуці.