Юрій Дерев’янко не піде в наступну Верховну Раду

Лідер партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко не має наміру брати участь у наступних парламентських виборах. Про це він повідомив під час зустрічі з активом свого виборчого округу №87 на Івано-Франківщині.

Політик зазначив, що 10 років віддав служінню людям та країні. Разом з тим, не розуміє, для чого ставати народним депутатом по 5-6 разів поспіль. Політик також зазначив, що буде продовжувати відстоювати інтереси України і краю не будучи народним депутатом, а також зможе більше часу приділити своїй родині та чотирьом дітям.

Дерев’янко зібрав усю свою команду на Франківщині аби подякувати за спільну роботу: «Це був наш спільний шлях. Депутатство – це частина нашого спільного життя, де я представляв громаду нашого округу, служачи і нашій громаді і Україні», - сказав він.

Дерев’янко пояснив своє рішення тим, що сьогодні він більше не бачить загрози реваншу проросійського курсу країни чи можливості узурпації влади. - «Коли я йшов в політику в 2010 році, тоді була загроза реваншу проросійських сил. Тоді ми воювали проти режиму Януковича і не дали можливість йому здати Україну під контроль Росії. Це наша спільна велика заслуга!», - зазначив нардеп. Він додав, що «через кілька років правління Порошенка стало зрозуміло, що бізнес для нього є пріоритетним» і зазначив, що тоді був великий ризик узурпації влади Порошенком.

Народний депутат розповів, що, не зважаючи на перешкоди, які чинила влада, йому вдалось чимало зробити для свого виборчого округу, знаходячись в опозиції спочатку до режиму Януковича, а згодом і до Порошенка.

«Це і капітальний ремонт дороги Львів-Рахів від Ів-Франківська до Яблуниці і дороги Яблунів-Делятин і підвідний газопровід Надвірна - Ланчин. Попри те, що я не прогинався під владу і не голосував за ті рішення, які пробували мені нав’язувати, разом з іншими депутатми від Прикарпаття і депутатами від ВОЛІ обласної і районної рад нам вдалось на окрузі все це зробити.