![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/06/YEvgen-Konovalets-2019-1.jpg)
В Івано-Франківську відзначили 128-у річницю від дня народження полковника Армії УНР, першого голови ОУН Євгена Коновальця. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова Руслан Марцінків.
«Зараз, як ніколи, націоналістам треба гуртуватись і не допустити реваншу українофобів. Пишаюсь, що живу в місті, де шанують і продовжують справу Героїв національної боротьби!», - йдеться у повідомленні.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/06/YEvgen-Konovalets-2019-2.jpg)