Премію імені Дмитра Бахматюка отримав Євгеній Лужецький

5 червня під головуванням заступника Калуського міського голови Любові Максимович відбулося засідання комісії з присудження премії імені Дмитра Бахматюка. Про це повідомили в Калуській міській раді.

«Лауреатом став учень 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Євгеній Лужецький, який впродовж трьох останніх навчальних років здобув 9 перемог у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізики, астрономії, інформатики, інформаційних технологій), 1 перемогу в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України», - йдеться у повідомленні.

Євгеній – лауреат фінального етапу конкурсу освітніх проектів «Відкривай Україну», переможець обласного конкурсу-фестивалю інноваційних ідей, конкурсу учнівських соціальних проектів «Я – громадянин України» (2018 р.). Він активний у вирішенні актуальних проблем українського суспільства, формуванні практичного досвіду громадянських дій та демократичної поведінки. Багато працює особисто, залучає друзів, родину та громаду міста до спільної роботи.

Серед особливих досягнень талановитого юнака – участь у Міжнародній (не)Конференції «Співпраця школи, влади, громади», що відбулася у 2017 році в межах Міжнародного швейцарсько-українського проекту DOCCU, Всеукраїнському форумі учнівських соціальних проектів «План дій» (м. Київ, 2018 р.). Лауреат премії є переможцем І Всеукраїнського конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я» (2017 р.), а також обласної олімпіади з сольфеджіо.

Премія буде вручена лауреатові в урочистій обстановці на святі випускників.