В Івано-Франківську запровадять нове шкільне харчування

Фото ілюстративне

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради робить перші кроки щодо запровадження нового шкільного меню та змін в організації харчування в закладах освіти міста. Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

«Сьогодні керівники закладів освіти міста, фізичні особи – підприємці, кухарі активно обговорюють проект «Нове шкільне харчування» та опрацьовують «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко. Поетапно впроваджуючи у шкільному меню нові страви з українських продуктів харчування, доступні страви з усього світу, ми бажаємо змінити систему харчування, культуру харчування учнів, ставлення до їжі в цілому та оздоровити молоде покоління нашої нації», - йдеться у повідомленні.

30 травня о 14.00 год. у СШ № 5 (І.Франка. 19, актова зала) відбудеться нарада фізичних осіб – підприємців та відповідальних осіб за організацію харчування школярів у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська за участі представників управління Держпродспоживслужби в м.Івано-Франківську, ДП «Івано-Франківськ стандартметрологія». Серед основних питань - про основні завдання організації здорового харчування школярів у 2019-2020 н.р. та нове шкільне харчування, про впровадження системи HАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок) та інші.