В Івано-Франківську вшанували самбісток, які здобули медалі на чемпіонаті Європи

Начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич привітав чемпіонку Галину Ковальську та призерку Олену Сайко, а також заслуженого Тренера України Євгена Боднарука. Спортсменки є вихованками Надвірнянської СДЮСШОР ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» та представляють ШВСМ. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

«Найскладнішим у підготовці до змагань було налаштуватися на правильну хвилю», - зазначає чемпіонка Галина Ковальська.
«Фінальна сутичка спортсменки була з діючою чемпіонкою світу з Грузії. За третє місце з представницею Франції боролася, бронзова призерка Олена Сайко. Тренер команди Євген Боднарук зазначає, що не всі перші номера поїхали на чемпіонат Європи , лише ті, кому забракло досвіду перед фінальним ривком на Європейських іграх, на які планують докласти максимум зусиль. Для участі у Європейських іграх, які проходитимуть в Мінську ( Білорусь), вже відібрано п`ять представників Прикарпаття», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Україна здобула 3 золоті медалі та посіла 2 місце у командному заліку чемпіонату Європи, представивши спортсменів у всіх вагових категоріях.