![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Sofiya-Zayats.jpg)
Нещодавно в Полтаві на базі Української медичної стоматологічної академії відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія». Змагалися 88 студентів з усіх вищих медичних навчальних закладів України. Про це повідомили в прес-службі ІФНМУ.
«Івано-Франківський національний медичний університет представляла студенти четвертого і п’ятого курсів стоматологічного факультету Софія Заяць, Роман Яворський, Ольга Дерев’янко, Олександр Малішевський, Ярина Шутак, Юрій Гулей. У напруженій боротьбі студентка п’ятого курсу Софія Заяць виборола третє місце в індивідуальних змаганнях!», - йдеться у повідомленні.
Усі олімпійці отримали сертифікати учасника, а переможці – дипломи та призи від УМСА.