![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Portreti-mista-1.jpeg)
В Івано-Франківську на стометрівці школярі намалювали крейдою 25 картин на мольбертах. Про це повідомили в Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради.
До заходу долучився міський голова Руслан Марцінків, який висловив сподівання, що захід «Замальовки рідного міста» стане традиційним.
«Двадцять п´ять цікавих оригінальних творчих робіт, виконаних на мольбертах, створили святковий настрій і доповнили позитивну атмосферу дійства», - йдеться у повідомленні.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Portreti-mista-2.jpeg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Portreti-mista-3.jpeg)