![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Martsinkiv-invest-forum-2.jpg)
3 травня в Івано-Франківську відбувся круглий про інвестиційні можливості міста. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Руслан Марцінків.
За даними Марцінківа, частка Івано-Франківська у загальнообласних інвестиціях становить 55%. Це майже 2000 доларів США. До порівняння Вінниці – 366 дол. США, Львові – 574 дол. США, у Чернівцях – 78 дол. США.
«Ми відчуваємо, що Івано-Франківськ приваблює іноземних інвесторів. І тепер наше завдання - надати їм можливості розвитку бізнесу. Це в першу чергу, інвестиційні площі. Тому завдання міста №1 - створити інвестиційний парк!», - йдеться у повідомленні.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Martsinkiv-invest-forum-1.jpg)