У Болехові ремонтують дорогу до церкви

Днями на вулиці Озаркевичів у Болехові розпочався капітальний ремонт дорожнього полотна. Про це повідомили у Болехівській міській раді.

На ці роботи з міського бюджету виділили 1,3 млн. гривень.

«Стан дорожнього полотна на більшості комунальних доріг міста потребує покращення. І ми передбачили на 2019 рік кошти на ремонт, грейдерування та підсипку щебенем доріг комунальної власності на понад двох десятках вулиць міста Болехова. Днями вирівняли щебенем дорогу на вулиці Воїнів УПА та розпочали капітальний ремонт покриття автодороги на вулиці Озаркевичів. Ремонт дороги на вулиці Озаркевичів особливо актуальний, адже на цій дорозі інтенсивний рух транспорту до житлового масиву в районі шкірзаводу, до собору святих Жінок Мироносиць, торгового центру «Рукавичка», інших торгових закладів та закладів громадського харчування, - зазначає міський голова Богдан Мельник. - Нова дорога стане зручною не лише для мешканців вулиці, а й для багатьох водіїв та пішоходів. Таку пропозицію підтримали і депутати міської ради та на черговій сесії міської ради ухвалили рішення про виділення коштів з міського бюджету на капітальний ремонт дороги».

Читайте також: Мер Болехова Богдан Мельник заробив 297 тисяч гривень у 2018 році

Перш за все, з метою відведення поверхневих дощових вод на дорозі облаштували приймальний колодязь та проклали водовідвідну трубу. Відтак працівники підрядної організації підготували ділянку: поверхню вирівняли та спланували грейдером, добротно засипали щебенем та втрамбували його. На разі за допомогою спецтехніки триває укладання асфальтного покриття.

За словами міського голови, першочергово капітально ремонтують дорожнє полотно на вулиці Озаркевичів ще й тому, що у травні цього року громада Собору святих Жінок Мироносиць святкуватиме 110 річницю з дня будівництва храму. На свято завітає багато гостей, тож важливо було забезпечити добротний під’їзд до храму.