У високогір’ї Карпат висадять молодий ліс

Лісівники ДП «Гринявське лісове господарство» розпочали весняну посадку. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Традиційно озеленили спочатку територію Білоберізької школи.

Інженер по лісових культурах Іван Рильчук та помічник лісничого Устеріцького лісництва Володимир Ватаманюк провели учням 7 класів короткий інструктаж з посадки сіянців молодих дерев.

На площі півгектара школярі висадили понад 800 саджанців кедра європейського. У цілому діти посадили сіянці дуба червоного, берези, кедра та модрини європейської. Школярі працювали енергійно та з ентузіазмом.

У селі Устеріки лісівники та діти висадили понад 4,5 тисячі саджанців ялиці білої, смереки, бука та явора.

Інженер Іван Рильчук переконаний, що спільна з дітьми робота у лісі допомагає формувати у їхній свідомості розуміння збереження та примноження зелених насаджень. «Для школярів це можливість бути причетними до важливої справи – створення нових лісів, а для декого, можливо, перший крок до вибору професії в дорослому житті», – зауважив лісівник.

Загалом, з допомогою громадськості, учнів, представників влади лісівники Гринявського лісгоспу під час весняної кампанії планують посадити лісових культур на площі 41 гектар.