ІФНТУНГ реконструював басейн олімпійського стандарту

В Івано-Франківську на базі спортивного комплексу Ім. Гемби А. П. функціонує великий плавальний басейн. Про це повідомили в прес-службі ІФНТУНГ.

Довжина басейну – 25 м, ширина – 15 м, максимальна глибина – 4,5 м, мінімальна – 1,2 м. Басейн відповідає олімпійським стандартам, що робить його повноцінним об’єктом для підготовки професійних спортсменів.

Після перерви, 11 квітня 2019 року, плавальний басейн в оновленому стані відновив свою роботу. Ванну басейну наповнювали чистою водою протягом 8-10 квітня 2019 року.

Відзначимо, що перед відкриттям був проведений ремонт, в результаті якого повністю оновлено фільтри та простелено нові доріжки. Басейн містить 900 куб. води, яка фільтрується цілодобово. Для дезінфекції використовують гіпохлорит натрію (1 день – 10 кг), який є абсолютно безпечним для здоров’я людини.

«Вода у басейні відповідає санітарним нормам, її якість підтримується за допомогою відповідного устаткування для обробки води. Відбір проб здійснюють щодня кожні 2 години та перевіряють в хімлабораторії спорткомплексу, дотримуючись всіх рекомендацій по санітарно-технічній експлуатації закритих плавбасейнів. За отриманими середніми показниками вода відповідає відповідним вимогам: температура води - 28°C (норма – 26-28°C для дітей, 23-25°C – для дорослих), загальний залишковий хлор – 0, 35 мг/л (норма - 0,3 – 0, 5 мг/л), запах – 1 бал (норма – не >3 балів). Середня температура повітря – 28-29°C», - йдеться у повідомленні.

В розпорядженні відвідувачів - просторі роздягальні. Особливу увагу в спорткомплексі приділяють безпеці людей, тут створено всі умови для ефективних тренувань та активного відпочинку.

Для оформлення перепусток в басейн необхідно мати наступні документи:

Для дорослих:

-фото 3х4 (1 шт.),

-довідка від дільничого терапевта.

Для дітей (до 16-ти років):

-фото 3х4 (1 шт.),

-довідка від педіатра,

-ксерокопія свідоцтва про народження.

Вартість 1 години занять: для дорослих – 54 грн., для дітей – 45 грн.

Для працівників університету діють знижки.

Телефон для довідок: +380 (342) 50-50-52.