В Івано-Франківську завершують ремонт скверу на вулиці Грюнвальдській

В Івано-Франківську завершується капітальний ремонт скверу на вул. Грюнвальдській. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Роботи розпочали минулого року, однак в силу обставин змушені були призупинити. Тепер ремонт відновили і приблизно за місяць планують завершити цей об’єкт.

«Цей сквер був у занедбаному стані, тому взялись його відновлювати паралельно з іншими відпочинковими зонами в місті. Актуальність реконструкція ще й в тому, що розташований сквер на вулиці, яка йде з залізничного вокзалу. Такі собі ворота в місто. І перше, що впадало у вічі туристам був цей занедбаний скверик», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

У проекті передбачено облаштування тротуарів та пішохідних доріжок, нове освітлення, вуличні меблі, відеоспостереження, озеленення. Директор департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайло Смушак розповів, що раніше тут були влаштовані автентичні бордюри та плити з пісковика. Наразі їх демонтували, проте після влаштування основи плити з пісковика повернуться сюди в оновленому вигляді. Що стосується кам’яних бордюрів, то їх вже встановлять з урахуванням сучасних вимог, в тому числі й потреб маломобільних груп.