У Галицькому районі проектують транспортну розв’язку до нового м’ясопереробного заводу

Масштабний інвестиційний проект з будівництва сучасного м'ясопереробного підприємства планується впровадити на території Вікторівської сільської ради, що у Галицькому районі. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

«Створення як мінімум сімсот нових робочих місць, встановлення високотехнологічного обладнання, що забезпечить впровадження європейської системи управління якістю і виготовлення продукції, котра відповідає найвищим світовим стандартам - такий результат буде отримано із введенням в експлуатацію м'ясопереробного комбінату товариством з обмеженою відповідальністю "Ґудвеллі Україна», - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, для початку реалізації проекту, відповідно до технічних умов та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху необхідно влаштувати заїзд - виїзд від автодороги державного значення Н-09 до земельної ділянки, де планується будівництво виробничих приміщень майбутнього підприємства.

Для вирішення цього питання та прийняття відповідних рішень, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки проведено виїзну нараду на території Вікторівської сільської ради. Участь у заході взяли представники Служби автомобільних доріг в області, головного управління Національної поліції в області, департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, товариства з обмеженою відповідальністю "Ґудвеллі Україна".

Під час робочої зустрічі учасники висловили свої зауваження і пропозиції з вирішення питання влаштування заїзду - виїзду. За результатами обговорення було прийнято рішення щодо доопрацювання запропонованого компанією "Ґудвеллі Україна" проекту організації дорожнього руху на відповідній ділянці дороги.