В ІФНМУ обрали найкрасивішу дівчину університету

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося нагородження учасниць конкурсу краси «Міс ІФНМУ 2019».

Як розповіла одна з організаторок події студентка Діана Мартинюк, «Міс ІФНМУ 2019» проходив у два етапи і в першому турі он-лайн голосування взяло участь 35 дівчат. Вже у другому турі за звання Міс університету змагались восьмеро дівчат, а троє з них отримали відповідні титули:

Міс ІФНМУ 2019 стала – Струк Соломія (1 курс, 1 група)

Перша віце Міс ІФНМУ 2019 – Бокій Яна (1 курс, 91 група)

Друга віце Міс ІФНМУ 2019 – Чепак Катерина (1 курс , 4 група)

За словами організаторів конкурсу, цьогоріч найбільшу зацікавленість у відбірковому турі проявили студентки першого курсу, попри те, що були і старшокурсниці.

«Навряд чи для майбутнього лікаря знадобиться досвід участі у такому конкурсі, проте для мене - це спосіб здобути більше впевненості у собі», - говорить Соломія Струк, яка упродовж року носитиме титул Міс університету.

Дівчина радіє, що завдяки підготовці до конкурсу впевнилася у дружності та підтримці своєї групи і акцентує, що ця подія об’єднала та здружила усіх учасниць.

«Я дякую всім, хто відважився взяти участь у цьому конкурсі, - сказала перший проректор Ганна Ерстенюк у вітальному слові. - Нехай не лише зовнішність, але й ваша впевненість у собі та креативність допомагають головному - служінню в обраній вами професії».