ТОВ «Карпатнафтохім» залучив додаткових підрядників для відновлення виробництва поліетилену

Питання відновлення роботи установок виробництва етилену та поліетилену після пожежі є нині пріоритетним для ТОВ «Карпатнафтохім». Про це заявив генеральний директор Іван Підсадюк.

Він повідомив, що задля вчасного та якісного виконання завдань з ремонту та заміни пошкодженого обладнання роботи ведуться цілодобово із залученням спеціалістів сторонніх організацій та підприємств.

«На виробничому майданчику цеху разом із його технологічним персоналом та працівниками нашого ремонтного управління нині трудяться спеціалізовані бригади ТОВ «НАФТОХІМ СПЕЦ МОНТАЖ» (Миколаїв), Української будівельної асоціації (УБА) з Калуша та Гребінківського машинобудівного заводу з Київщини. Роботи з діагностики обладнання було доручено виконати спеціалістам СП «Товариство технічного нагляду ДІЕКС» з Дніпра. До їх виконання вони приступили вже на наступний день після пожежі. Саме за результатами їх досліджень і було визначено, яке обладнання і трубопроводи потребують заміни», - зазначив Іван Підсадюк.

Читайте також: У ДСНС заявили про ліквідацію пожежі на заводі у Калуші

За його словами, бригади зазначених підприємств ведуть роботи з облаштування нової так званої холодної ізоляції поліуретаном та мінеральною ватою.

Іван Підсадюк повідомив, що комісія, яка створена для визначення причин пожежі, ще встановлює причину загоряння.