![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/voroh11012019.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/voroh11012019-2.jpg)
У смт. Ворохті розпочинають відновлювати канатну дорогу. Про це повідомили на офіційній сторінці Ворохтянської селищної ради у Фейсбуці.
«Сьогодні привезена та розвантажується на території навчально-спортивної бази «Україна» канатно-крісельна дорога, яка буде встановлена замість непрацюючої канатки, що веде до урочища «П'ятихатки». Від громади селища висловлюємо вдячність Голові Центральної Ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «КОЛОС» - Мендусю Олександру Петровичу, президії ЦР ВФСТ «КОЛОС», а також особисто Вінтоняку Михайлу Івановичу за виявлене сприяння у відновленні канатної дороги у Ворохті», - йдеться у повідомленні.