Головою Калуської РДА призначений Іван Данів

5 листопада голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук побував у Калуші, де представив нового голову райдержадміністрації Івана Даніва.

Очільник Прикарпаття зачитав розпорядження Президента України від 2 листопада 2018 року №199/2018-рп «Про призначення Івана Даніва головою Калуської районної державної адміністрації Івано-Франківської області» та побажав йому успіхів, висловивши сподівання у продовженні добрих традицій щодо соціально-економічного і культурного розвитку району.

«У роботі на відповідальній посаді голови райдержадміністрації перед вами буде дуже багато викликів, але переконаний, що завдяки вашому досвіду і наполегливій праці, ви зможете зробити для району багато хороших справ», - зазначив Олег Гончарук.

Також керівник області висловив вдячність колишньому голові Калуської РДА Наталії Бабій, яка протягом більш ніж трьох років очолювала район.

У свою чергу, новий керівник Калущини Іван Данів подякував за високу довіру, яку йому виявив Президент України та голова облдержадміністрації , зупинився на першочергових завданнях, що стоять перед громадою району. Він наголосив, що готовий до співпраці з керівниками організацій, установ, підприємств та активу району, бо саме спільними зусиллями можна досягти високих результатів у роботі.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДА