До санкційного списку Росії потрапили прикарпатці

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній.

Про це повідомила прес-служба російського кабміну, передає ТАСС.

«Вводяться спеціальні економічні заходи щодо фізичних і юридичних осіб України, що передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборона на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії», - йдеться в документі.

До списку потрапили прикарпатці: народні депутати Юрій Дерев’янко, Андрій Іванчук, Руслан Князевич, Іван Мельничук (народився в Коломиї), Богдан Онуфрик (народився в Івано-Франківській області), Віктор Шевченко, колишні депутати ВР Володимир Мойсик (народився на Снятинщині) та Володимир Федорчук (народився у Долині), Міністр культури Євген Нищук, прес-секретар Президента Святослав Цеголко (народився у Бурштині).

Крім того, під санкції потрапили прикарпатські підприємства ТОВ «Завод ДК «Орісіл» (м.Калуш), ДП «Калуський дослідно-експериментальний завод Інституту хімії поверхні».